Skip to main content
Dostawa

Darmowa dostawa w 24h

* Darmowa dostawa obowiązkuje dla wszsytkich zamówień od wartości 200 PLN
(z uwzględniem rabatów).

Zamówiony przez Ciebie towar ZAWSZE wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Wszystkie zamówienia zrealizowane do godziny 14:00 od poniedziałku do piątku dni roboczych – wysyłane są tego samego dnia.
W takim przypadku Twoje zamówienie powinno zostać dostarczone w kolejny dzień roboczy!  Wystarczy, że wybierzesz produkt, ustalisz szczegóły realizacji zamówienia, w tym ustalisz sposób dostawy.
Cenimy najwyższą jakość. Dlatego pracujemy z najlepszymi. Twoją dobrze zabezpieczoną paczkę dostarczy kurier. Grille z naszej oferty wysyłane są transportem paletowym. Co ważne, niezależnie od wyboru metody płatności (z góry bądź za pobraniem) – wysyłkę otrzymujesz GRATIS!
Wszystkie zamówienia są ubezpieczone.

Na dzień dzisiejszy oferujemy wysyłkę na terenie Polski. Drogę transportu każdej paczki możesz śledzić w Internecie, a o jej statusie poinformujemy Cie drogą elektroniczną (mailem lub SMS-em).
Jeżeli masz jakieś pytania, koniecznie napisz do nas (adres mailowy). Nasi konsultanci odpowiedzą na nie w jak najszybszym terminie.

Płatność

Bezpieczne płatności online

Opłacając zamówienie, korzystasz z usługi oferowanej przez naszego zaufanego partnera – PayU, który natychmiast księguje Twoją wpłatę oraz gwarantuje najwyższą jakość bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo transakcji i danych wyznacza kierunek rozwoju PayU. Na każdym etapie prac nad systemem priorytetem jest spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego też wszelkie informacje przekazane do PayU są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter należącym do naszej firmy. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.

PayU spełniają wymagania wszelkich standardów płatności internetowych, jest to gwarancją, iż powierzyli Państwo realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania.

Zapłacić możesz również bezpośrednio z własnego konta bankowego, placówki bankowej, pocztowej czy punktów obsługujących przelewy płatnicze (np. sieć sklepów Żabka). Aby skorzystać z tej opcji – wybierz formę płatności Przelew Bankowy podczas składania zamówienia.

Szukasz innego sposobu opłaty, niż ten elektroniczny?
Możesz uiścić należność za swoje zamówienie przy odbiorze, korzystając z formy płatności za pobraniem. Pieniądze za zamówienie przekażesz bezpośrednio kurierowi w momencie odbioru paczki.
Możesz też odebrać towar w salonie naszej firmy.

Oferujemy również rozłożenie kwoty zamówienia na raty.

Serwis PAYU jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy. Serwis PAYU jest własnością firmy PayU S.A. ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań, NIP: 779-23-08-495, +48 61 628 45 05 .

  • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Payu.pl
  • ​W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.
  • ​Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Nie porzucasz pomysłu na grilla tak po prostu, prawda?

Jeśli podasz nam tutaj swoje dane to zapamiętamy za Ciebie zawartość Twojego koszyka. A kto wie, możę wyślemy Ci tez jakiś dodatkowy kod rabatowy?

Chcesz Otrzymywac personalizowane oferty?

Wystarczy, że zezwolisz nam na wysyłanie Ci powiadomień! Są w nich kody rabatowe!

Może później