Ruszty do grilla

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Na pysznego grilla składa się wiele elementów. Umiejętności kucharza oraz dobrze dobrane produkty mają spore znaczenie, ale nie mniej istotny pozostaje odpowiedni sprzęt. Z jednej strony mowa oczywiście o najlepszej klasy grillach, a z drugiej – o przydatnych akcesoriach. Do niezbędnych dodatków z pewnością zaliczają się ruszty, które masz okazję zamówić w naszym sklepie. Stworzone dzięki nim dania na długo zapadną w pamięć gościom lub uczestnikom imprezy. Ruszta grillowe będą również przydatne w profesjonalnych lokalach gastronomicznych.

 • Promocja!

  Dwustronny ruszt żeliwny do grilla Köler V4

  Original price was: 299,00zł.Current price is: 199,00zł.
 • Promocja!

  Ruszt żeliwny do grilla Köler V1, V2, V3

  Original price was: 199,00zł.Current price is: 149,00zł.
 • Promocja!

  Zestaw żeliwny 2x ruszt + płyta do Relish v4

  Original price was: 767,00zł.Current price is: 599,00zł.

Jeden produkt do wielu potraw

Ruszty na grilla nie bez powodu mają tysiące zwolenników. Świetnie nadają się do przyrządzania setek dań dostosowanych zarówno dla fanów mięsnych podróży kulinarnych, jak i miłośników wegetariańskich pozycji w menu. Posiłki przygotowane przy ich wykorzystaniu, szczególnie w przypadku grilli gazowych, potrafią być zdrowsze oraz znacznie smaczniejsze niż dania znane z modeli węglowych lub domowej patelni. Ruszta grillowe nadają się poza tym do stworzenia kompozycji z owoców morza oraz ryb. To uniwersalne akcesoria, które pozwolą stworzyć niezapomniany obiad lub równie pyszną kolację. Warto skorzystać z tych możliwości.

Duża powierzchnia do grillowania

W katalogu postawiliśmy na ruszta grillowe o sporych rozmiarach, liczących dziesiątki centymetrów. Dzięki temu pieczenie mięs, warzyw lub serów nie trzeba dzielić na wiele partii, co pozwala oszczędzić czas. Zamiast stać godzinami przy grillu, możesz świętować przy stole wspólnie ze znajomymi lub rodziną. Poza tym duża powierzchnia do grillowania ułatwia obróbkę produktów o sporych gabarytach, np. łatwiej je obracać lub kontrolować stopień wysmażenia. Dodatkowo, jeśli wysoka temperatura będzie ustawiona głównie w środkowej strefie rusztu, boczne sektory można wykorzystać do utrzymania ciepła już przygotowanych potraw. Gdy chodzi o ruszty, duży potrafi więcej!

Jeden zakup na wiele lat

Z czym muszą mierzyć się ruszty na grilla? Przede wszystkim z bardzo wysoką temperaturą. Akcesoriom przychodzi działać w trudnych warunkach, ale produktom ze sklepu Koler nie są one straszne. Naszym klientom oferujemy jedynie najwyższej jakości modele, stworzone z materiałów przetestowanych przez specjalistów. Wystarczy spojrzeć, chociażby na dostępne w ofercie wersje żeliwne, których czas eksploatacji wynosi wiele lat. Wynika to nie tylko z samego standardu tworzywa, ale także wykonania. Ruszta grillowe posiadają solidne łączenia elementów, dzięki czemu podczas pieczenia pozostają bardzo stabilne, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Produkt łatwy do utrzymania w czystości

Tłuszcz, brud, resztki jedzenia – ruszty na grilla po skończonym pieczeniu stanowią w pewnym stopniu “świadectwo” serwowanego danego dnia menu. Oczywiście taka ekspozycja wymagania wyczyszczenia, chociażby ze względów estetycznych. Na szczęście także na tym polu ruszta grillowe Koler mają swoje zalety. Jeśli zadbamy o systematyczną konserwację produktów i będziemy to robić od razu po pieczeniu, stosunkowo łatwo usuniemy zanieczyszczenia. Wystarczy wykorzystać do tego dostępną w domu chemię, pamiętając o jej odpowiednim dobraniu lub skorzystać ze specjalnie dedykowanych preparatów z naszych katalogów. Wtedy czyszczenie zajmuje tylko krótką chwilę.