Płyty żeliwne do grilla

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Grillować można na wiele sposobów. Jednym z nich pozostaje zamiana doskonale znanego rusztu na równie popularne płyty do grilla, znajdujące się w katalogach sklepu Koler. Dzięki nim zyskasz szansę kuchennych eksperymentów i przekonasz się, że doskonale znane potrawy potrafią smakować nieco inaczej. Zapraszamy do wzięcia udziału w kulinarnej podróży, zaplanowanej według najwyższych standardów w zakresie funkcjonalności oraz jakości wykonania. Proponujemy produkty o godnym polecenia standardzie.

 • Promocja!

  Płyta żeliwna do grilla Köler Compact

  Original price was: 319,00zł.Current price is: 259,00zł.
 • Promocja!

  Płyta żeliwna do grilla Köler V1, V2, V3

  Original price was: 369,00zł.Current price is: 299,00zł.
 • Promocja!

  Płyta żeliwna do grilla Köler V4

  Original price was: 469,00zł.Current price is: 369,00zł.
 • Promocja!

  Zestaw żeliwny 2x ruszt + płyta do Relish v4

  Original price was: 767,00zł.Current price is: 599,00zł.

Korzystaj z wielu możliwości

Uniwersalność w kuchni stanowi olbrzymią zaletę. Płyty żeliwne do grilla są w stanie ją zapewnić. To akcesoria gwarantujące wachlarz możliwości, idealne nie tylko dla domowych kucharzy, ale także poszukujących najwyższej jakości profesjonalistów. Pozwalają przyrządzać całą gamę produktów, poczynając od mięs, idąc przez owoce morza, a kończąc na warzywach. Mówiąc krótko, płyty dają wiele możliwości grillowania. Co więcej, zapewniają przy okazji duży komfort, bo jednolita, zabudowana powierzchnia znacznie ułatwia obróbkę konkretnych produktów. Dotyczy to szczególnie żywności o mniejszych gabarytach, która na ruszcie mogłaby wpaść między kratki, co spisałoby ją na straty.

Niepowtarzalny smak potraw

Każdy kucharz, aby podać smaczne dania, musi wspierać się najlepszej jakości sprzętem, a do tej kategorii zaliczają się płyty kamienne do grillowania. Powierzchnia akcesorium nagrzewa się równomiernie, zapewniając takie same warunki dla wszystkich, ułożonych na nim produktów. Dzięki temu jedzenie ma niepowtarzalny smak, a jego przygotowanie zajmuje za każdym razem podobny czas. To duży atut dla początkujących miłośników grilla oraz znaczne ułatwienie dla doświadczonych mistrzów grillowania. Dodajmy, że przy odpowiednich ustawieniach płyty mogą służyć do podtrzymania temperatury potraw, aby nawet po długim czasie zachowały maksymalne walory smakowe.

Odporność na pracę w trudnych warunkach

Płyty żeliwne do grilla pracują w skrajnie wysokich temperaturach. Poza tym są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Te mogą być wynikiem nieumiejętnego wykorzystania akcesoriów kucharskich lub nieszczęśliwego zbiegu przypadków. Aby zabezpieczyć się przed takimi przykrymi sytuacjami, polecamy płyty do grilla z naszej oferty. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów oraz odpowiedniej obróbce tworzywa, cechują się maksymalną wytrzymałością. Chociażby dlatego warto wybrać jeden, solidny produkt, który będzie skutecznie wypełniał swoje zadanie przez wiele lat. Standard produkcji oraz funkcjonalność płyt doceniło już wielu naszych klientów.

Ergonomiczny kształt

Ceniona w wielu krajach jakość wykonania produktów Koler objawia się w wielu elementach. Listę zalet, obok użyteczności oraz wytrzymałości, warto uzupełnić o pełną ergonomię, jaką mogą pochwalić się płyty kamienne do grillowania. Ich specjalna konstrukcja ułatwia montaż oraz demontaż akcesorium. Podczas przygotowywania potraw produkt pozostaje stabilny, co zwiększa wygodę, a zarazem bezpieczeństwo. Poza tym płyty żeliwne do grilla efektownie się prezentują. Projektanci udowadniają, że nawet tego typu akcesoria mogą posiadać atrakcyjny design. Skorzystaj z wygodnych zakupów w naszym sklepie. Zawsze dbamy o ekspresową wysyłkę bezpiecznie zapakowanych towarów.