Zestawy do wędzenia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zalet grilli gazowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ich wiele, a jedna z nich to możliwość utrzymania stałej, kontrolowanej temperatury. Dzięki tej możliwości, urządzenia te świetnie nadają się do wędzenia wszelkiego rodzaju mięs, a także ryb. Kruche mięso odchodzące od kości, dymny aromat, przenikające się smaki i pikantne czy też słodkie nuty (w zależności od rodzaju użytych wiórków wędzarniczych) – to jest to!
Dzięki możliwościom, jakie daje grill gazowy, możesz odtwarzać swój przepis na ulubione dania, jak również dowolnie go modyfikować i eksperymentować. Grille gazowe KOLER są wręcz stworzone do wędzenia w nich potraw i mięs. Charakteryzują się dobrą cyrkulacją ciepła i precyzyjną kontrolą temperatury.

Zestawy do wędzenia Köler

Poszukujesz wysokiej jakości zestawu do wędzenia, która sprawi, że przyrządzane produkty będą niepowtarzalne w smaku, zachowają wszelkie wartości odżywcze, a także zachwycą aromatem? Marka Köler jest profesjonalnym producentem, który proponuje sprawdzone grille gazowe, akcesoria do grilla, a także zestawy do wędzenia. Nowoczesne funkcje pozwalają na profesjonalne wędzenie różnego rodzaju produktów. Co więcej, specjalne dodatki znacznie ułatwiają przyrządzanie potraw, a kulinarne czynności stają się wielką przyjemnością dla miłośników wędzonych specjałów. Sprawdź, czym charakteryzują się zestawy do wędzenia marki Köler.

Zestaw do wędzenia Köler – charakterystyka

Profesjonalne zestawy do wędzenia Köler wykonane są z trwałych materiałów, które gwarantują niezmienny wygląd przez lata. Konstrukcja stworzona ze stali nierdzewnej oraz pokryta ceramiczną warstwą ochronną sprawia, że zestaw sprawdzi się na dobre, kilkanaście lat. Zestaw do wędzenia zawiera skrzynkę wędzarniczą, zrębki wędzarnicze oraz żeliwny ruszt w zestawie.

  • Zrębki wędzarnicze dołączone w zestawie służą jako zamiennik drewna w procesie wędzenia. Chronią przez wszelkimi drobnoustrojami oraz pleśnią. Ich wysoka jakość sprawia, że nadadzą znakomitego smaku wędzonych wędlin, ryb oraz serów.
  • Skrzynka wędzarnicza, czyli nierdzewne pudełko, w którym umieszczane są namoczone wióry różnych gatunków drzew liściastych. Przygotowaną skrzynkę wędzarniczą umieszcza się na blachach aromatyzera pod rusztami grilla. Wyższa temperatura podczas grillowania sprawia, że liście zaczynają się tlić i nadają produktom niepowtarzalnego aromatu dymu oraz unikatowych walorów smakowych.
  • Ruszt żeliwny Köler wykonany jest z trwałych i wysokiej jakości materiałów. W dużej mierze odpowiada za smak, aromat, a także formę przygotowywanych dań. Zaprojektowany w innowacyjny sposób umożliwia rozbudowę, a także dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Co więcej, ruszt żeliwny pomieści wiele rodzajów mięsa, ryb, warzyw i innych produktów, które chcemy przyrządzić, co jest dodatkowym atutem.

Zestaw do wędzenia Köler – czy warto?

Zestawy do wędzenia Köler wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które w maksymalnie komfortowy sposób pozwalają przyrządzić najwyższej jakości wędzone produkty różnego rodzaju, Wielofunkcyjność urządzeń pozwala na kontrolowanie temperatury i jej stałe utrzymanie, co jest dużym ułatwieniem i udogodnieniem podczas wędzenia. Skompletowany zestaw pozwala przyrządzić pyszne i aromatyczne mięsa, ryby, a także warzywa czy sery. W zależności od preferencji możesz wybrać standardowy zestaw do wędzenia lub rozszerzony, który zawiera dodatkowo rożen elektryczny nierdzewny.