Grille gazowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Grille gazowe

Niegdyś wybierane raczej rzadko, dziś coraz częściej niekwestionowani bohaterowie wielu spotkań z bliskimi. Grille gazowe z rusztem żeliwnym systematycznie zdobywają serca kolejnych, polskich rodzin, które doceniają produkty za funkcjonalność. Akcesoria pozwalają przygotować pyszne potrawy z mięsa lub warzyw w komfortowych warunkach. Chociażby dlatego grille gazowe ze stali nierdzewnej stanowią jeden z podstawowych towarów sklepu Köler. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości modele, dostosowane nie tylko do potrzeb okazjonalnych fanów grillowania, ale także wymagań prawdziwych mistrzów rusztu.

Grillowanie jest coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu z rodziną i najbliższymi. Zdecydowanie nie ma w tym nic dziwnego, gdyż możliwość spożywania ciepłych i aromatycznych posiłków na świeżym powietrzu sprawia wiele radości wszystkim gościom. Grille gazowe powstały z myślą, by sam gospodarz również czerpał wiele satysfakcji z grillowania. W związku z tym sprzęty wyposażone są w najnowocześniejsze funkcje, które pozwolą przyrządzić rozmaite rodzaje produktów, które zachwycą niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Co więcej, możliwość podłączenia do grilla dodatkowych elementów oraz urządzeń sprawia, że grill gazowy ogrodowy ma niezwykle szerokie zastosowanie. Najlepszej jakości modele zaskakują wysoką jakością, dlatego, jeśli poszukujesz grilla, który będzie Ci służyć przez lata, zdecydowanie warto zainteresować się grillami gazowymi.

Grille gazowe ze stali nierdzewnej

Jedną z cech wartą podkreślenia jest z pewnością trwałość grilla gazowego. Grill z blachy nierdzewnej zachwyca trwałością i wytrzymałością. Użyte materiały sprawiają, że urządzenie przez lata zachowuje niezmienny wygląd, jest odporne na czynniki zewnętrze, a także umożliwia mycie poszczególnych elementów w zmywarce, choćby rusztu żeliwnego. Wszystkie modele mają innowacyjne funkcje, które ułatwiają grillowanie i umożliwiają przyrządzanie różnorodnych potraw. Do nowoczesnych technologii zastosowanych w grillu gazowym należą między innymi:

  • Kilka palników z własnymi iskrownikami, które umożliwiają dostosowanie konkretnej mocy, która dopasowana będzie do przyrządzenia konkretnego rodzaju mięsa, ryby, warzyw czy serów.
  • Boczny palnik ułatwiający odgrzewanie dań, które przestygły. Sprawia, że posiłek się nie wysusza, a równomiernie nagrzewa, dzięki czemu zachowuje świeżość i zachowuje odpowiednią temperaturę.
  • Płyta żeliwna dostosowana do grillowania różnych palników przez innowacyjne rozwiązanie w postaci dwóch odmiennych powierzchni płyty. Jedna z nich przeznaczona do pieczenia mięs oraz warzyw, natomiast druga do bardziej delikatnych produktów, czyli między innymi do serów czy ryb.
  • Żeliwny ruszt, który pomieści jednocześnie dania dla wszystkich gości. Jego trwałe wykonanie gwarantuje przygotowanie zdrowych produktów, które z pewnością nie stracą żadnych wartości odżywczych, a to także za pomocą zasilania grilla na gaz.

Inne dodatkowe elementy w postaci zestawów do wędzenia czy innych urządzeń sprawdzą się w kuchni profesjonalnych masterów oraz prawdziwych miłośników grillowania, czy wędzenia. Sprawdź więcej informacji na temat zasilania gazowego.

Grill na gaz – czym się wyróżnia?

Dużym atutem, który wyróżnia grille ze stali nierdzewnej na rynku, jest zasilanie gazem. W przeciwieństwie do innych rodzajów urządzeń ten nie wydziela żadnych toksycznych substancji podczas grillowania, a przygotowywane produkty żywnościowe są w pełni zdrowe i bogate w swoje wartości odżywcze. Jeżeli stawiasz na zdrowie oraz komfort podczas wykonywania kulinarnych czynności, dołącz do grona zadowolonych klientów i postaw na nierdzewny grill gazowy z rusztem żeliwnym!