Pokrowce na grill

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Odpowiednia konserwacja i troska o grill gazowy pozytywnie wpłynie na jego żywotność, dlatego klientom oferujemy pokrowce od marki Koler. To proste rozwiązanie, które pozwoli zabezpieczyć urządzenie przed wieloma niekorzystnymi czynnikami, na jakie jest narażone o różnych porach roku. Jest proste w użyciu, bardzo skuteczne, a przy tym dostępne w atrakcyjnej cenie. Pokrowce na grill zamówisz razem z innymi, przydatnymi gadżetami, jak: rękawice ognioodporne, szczotka do czyszczenia lub zestaw noży.

Co zapewnia pokrowiec?

W katalogach sklepu Koler znajdziesz wiele gadżetów idealnych dla miłośników potraw z rusztu, ale pokrowce na grilla gazowego naszym zdaniem należą do kategorii must have.  Oczywiście bez nich urządzenie także będzie świetnie funkcjonować, ale szybciej straci na estetyce i funkcjonalności. Przykrycie pełni przede wszystkim funkcję ochronną. Zabezpiecza produkt przed brudem czy też deszczem. Poza tym pokrowce na na grille gazowe skryją produkty przed promieniami słońca, które nie będą niepotrzebnie nagrzewać stalowej konstrukcji. Taka ochrona produktu w połączeniu z odpowiednią konserwacją zapewni mu maksymalną wytrzymałość, a co za tym idzie – dłuższy czas eksploatacji.

Optymalny rozmiar

Na rynku występują grille w różnych rozmiarach. Ich budowa jest zazwyczaj dość zbliżona do siebie, a różnica tkwi w konstrukcyjnych detalach i udogodnieniach. Odmienność poszczególnych modeli nie będzie problemem dla klientów, którzy pokrowce na grill zamówią w naszym sklepie. Sprzedajemy nakrycia o optymalnych rozmiarach, dostosowanych do rozmaitych potrzeb. Łatwo nałożysz produkty na grill. Ich montaż nie należy do skomplikowanych zadań i zajmuje jedynie krótką chwilę. Jeszcze prostsze okaże się ściągnięcie deki, gdy zamierzasz położyć jedzenie na ruszt. Co ważne, pokrowce na grill gazowy zainstalujesz samodzielnie, a więc nie potrzebujesz do tego pomocy dodatkowych osób.

Dobrej jakości materiał

Deszcz, wiatr, słońce, niskie oraz wysokie temperatury – chociażby przed takimi czynnikami atmosferycznymi chronią grill pokrowce. Oznacza to jednocześnie, że nakrycia same muszą skutecznie opierać się takiej pogodzie i deki od Koler znakomicie wywiązują się z tej roli. Stało się to możliwe dzięki dwóm atutom. Po pierwsze, producent zadbał o solidny krój i mocne szycie. Zatroszczył się też o detale wykończeniowe. Po drugie, pokrowce na grilla gazowego powstają z materiałów, które przeszły niezbędne testy jakościowe. W prostej linii przekłada się to na ich wytrzymałość, a więc masz pewność, że poradzą sobie w trudnych warunkach, chroniąc grill przez cały sezon.

Estetyczne produkty łatwe do utrzymania w czystości

Pokrowce na grille gazowe mają spore rozmiary, podobnie zresztą jak same urządzenia. Co za tym idzie, akcesoria rzucają się w oczy, pozostając doskonale widoczne dla gości lub domowników. Z tego powodu zadbaliśmy nie tylko o wytrzymałość i praktyczność nakryć, ale też ich wygląd. Pokrowce na grilla gazowego idealnie dopasują się do aranżacji ogrodu oraz działki ze względu na nowoczesny design. Postawiliśmy na uniwersalny krój oraz kolory, aby dekoracyjne zastosowanie akcesoriów było jak najszersze. Należy też wspomnieć, że deki łatwo utrzymać w czystości. Ewentualnych zabrudzeń można pozbyć się przy użyciu najbardziej popularnych metod i środków czyszczących.